İnstagram
WhatsApp
Yükleniyor...

MPFit

Modern ve Şık Tasarım Full Responsive (Mobil Uyumlu) Gelişmiş Müşteri Paneli Online Sipariş ve Tahsilat

Anasayfa Web Sitelerim MPFit

Sakarya ve Online Eğitim ile Hizmet veren  MPFİT kamp web sitesi özel tasarım ve özel kodlu (google) uyumlu bir sitedir.

 

Kurulum Talimatları

MPFit Kamp Web Sitesi

Modern ve şık tasarımlarla hazırlanan özel tasarım web sitesi mobil uyumlu özel kodlu bir sitedir. Kullanıcı dostu, profesyonel yapısı ile online sipariş ve tahsilat yapabileceğiniz gelişmiş müşteri paneline sahiptir.

www.websitelerim.com sitelerin,
+ Grafik tasarım
+ Web tasarım
+ Google SEO
+ Google Reklam
+ Kartvizit
+ Broşür
+ Kurumsal Kimlik
+ Sosyal Medya hesap yönetimleri ile siz de rakiplerinizden her zaman önde olun.

Sakarya web tasarım hizmeti yenilikçi çözümleri ile başarılı bir şekilde müşteri entegrasyonu sağlamayı hedefleriz. Ekip olarak kullanıcı dostu, profesyonel maksimum müşteri memnuniyeti ile yüksek seo başarısı için sizlerin çözüm ortağı olmak istiyoruz.

MPFit Kamp sağlıklı yaşam ve günlük yaşamın stresinden uzaklaşmanın sırrını veriyoruz. İdeal kilonuza ulaşırken zihinsel ve fiziksel aktiviteler ile zinde bir yaşam sizleri bekliyor. Size özel hazırlanan özel antrenman programları, kişiye özel beslenme programları, özel hastane checkup hizmeti, atv turları, vip araçlarla ulaşım, hafta sonları özel aktivitelerle ile bilinçli ve sağlıklı yaşamı hedefleriz.

Profesyonel hizmet veren sakarya spor salonu sağlıklı yaşamı sizlere sunar. Günlük yaşamın koşuşturması, sağlıksız ve bilinçsiz beslenme her türlü hastalığa davetiye çıkartır. MPFit Kamp, obezite sorununu profesyonel ekibi ile çözmeye, önüne geçmeye odaklıdır. Fit bir yaşama kampımızda 5 yıldızlı otel konforunda alanında profesyonel bir ekip ile ulaşırsınız.

Tatilya spor kamp sağlık kontrolleri hastane checkup ile titizlikle yapılır. Doğa ile baş başa profesyonel antrenörler eşliğinde, kişiye göre hazırlanmış beslenme programları ile süreç devam eder. Farklı hafta sonu etkinlikleri ve kendinizdeki değişiklikleri gün gün takip edebileceğiniz bir sistem kuruludur. Spor kompleksinde her türlü spor aleti mevcuttur. Kendinize ait yaşam koçu ile birlikte bu yolda emin adımlarla yürüme imkanı bulursunuz. Havuz ve masaj-spa salonuyla aradığınız tüm konforu da bir arada bulabileceksiniz. Zayıflama kampı sağlıklı yaşamanın yollarını öğretir. Vücudun metabolizma hızını doğru şekilde arttırarak kalori açığı sağlayabilirsiniz. Kaslarınızı egzersizlerle uyararak daha fazla ve düzenli yağ yakar kalıcı zayıflama sağlayabilirsiniz. Zayıflama kampında sağlıklı beslenerek ve düzenli spor yaparak etkili kilo vermeniz sağlanır. Kardiyo egzersizleri ile de kalori açığı yaratmak mümkün olsa da bunun düzenli şekilde yapılması önemlidir. Yakılan kaloriler sadece yağlardan oluşmaz. Bilinçsiz kilo verme de kas kaybına neden olabilirsiniz.

Sporcu beslenmesi kişiye ve branşa göre hazırlanmalıdır. Beslenme sporcuların performansları üzerinde önemli bir rol oynar. Sporcuların enerji ihtiyaçları, vücudun vitamin ve mineral, protein ihtiyaçları, karbonhidrat ihtiyaçlarının belirlenerek belli programlar dahilinde olması gerekir. Yaptığı spora göre sporcuların enerji ihtiyaçlarını da farklılık gösterir. Doğru beslenme programları ile sporcunun performansı artar, dikkati ve konsantrasyonu üzerinde etkili olur. Sporcunun vücudunda yağ oranı ve ağırlığı dengede tutulur.

Sakarya Web Tasarım MPKamp eğitim paketleri ile hedeflerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Zayıflama kampı, zayıflama sitesi 7 günlük – 15 günlük – 21 günlük eğitim paketleri ile sizlere hizmet veriyor.

Site Sakarya Grafiker ve Sakarya Logo Tasarım marka oluşturmanın püf noktasıdır. Logo ve grafikler akılda kalıcı, ilgi çekici olmalıdır. Kullanılacak renklerin birbiri ile uyumu sade ve göz alıcı olması gerekir. Firmamız hazır siteleri ile sizlere, kurumsal kimlik kazandırmaktadır. Marka oluşturmada dijital dünyada kendi liderliğinizi oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Dünyayı bizimle takip etmek ister misiniz? Sosyal medya hesaplarınızı yönetelim. Sizleri dünyaya birlikte tanıtalım. Google reklam sizde yerinizi alın. Tarafınızı şimdiden seçin.

Bu yılın kutup yıldızı olmak, arama motorlarında firmanızı ilk sayfada görmek artık bizimle çok kolay. Seo çalışması ile pazardaki payınızı arttırabilir, ürünlerinizi veya tanıtımınızı dijital dünyada profesyonel olarak yapabiliriz.

Bu yılın mottosu www.websitelerim.com ile DOĞRU YERDESİNİZ.

 

 

 

 

KURULUM;

  1. Dosyalarınızı ftp'nize aktarınız.
  2. Hosting panelinizden yeni bir veri tabanı oluşturunuz.
  3. Kurulum dosyasında bulunan 'scriptadi.sql' dosyasını, oluşturduğunuz veritabanına aktarınız.
  4. system/baglan.php dosyasında, veri tabanı bilgilerinizi girerek web sitenizi aktif edebilirsiniz.

ÖNEMLİ;

  • Yazılımımız en düşük 7.2 PHP sürümü ile çalışmaktadır.
  • Sunucunuzda güncel IONCUBE yüklü olmalıdır.
  • İletişim formları, SMTP bilgilerini girmediğiniz taktirde çalışmaz.

ADMIN GİRİŞ BİLGİLERİ (Standart);

  • Admin Paneli : www.siteadi.com/panel
  • E-Posta : user
  • Parola : 1234
Modern ve Şık Tasarım
Full Responsive (Mobil Uyumlu)
Gelişmiş Müşteri Paneli
Online Sipariş ve Tahsilat
- Ioncube 10.x.x ve üzeri.
- Php 7.2 ve üzeri.
- Apache Mod_Rewrite
Linux / cPanel Önerilir.