İnstagram
WhatsApp
Yükleniyor...

Ön Bilgilendirme

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Ön Bilgilendirme

Ön Bilgilendirme

SAKARYA YAZILIM HİZMETİ

            Organizasyondaki her bireyin değerini ve katkısını kabul ediyoruz ve bireylerin ve fikirlerin çeşitliliğinden gelen katkıların önemine inanıyoruz. Kapsayıcı bir işgücünü çekmeye, geliştirmeye ve elde tutmaya çalışıyoruz. Geniş bir yelpazede üst düzey yetenekler arayarak, iş hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı olacak en iyi insanlara sahip olmamızı hedefliyoruz. Her ekip üyesinin en iyi işini yapabileceği ve iş başarılarımızın ve başarılarımızın devamı için kişisel ve profesyonel büyümeyi sağlayabileceği bir işbirliği ve yenilik ortamını teşvik etmeye çalışıyoruz.

            Çalışanlarımızın sağlam kararlar alıp yüksek kalitede hizmet edebilmeleri için zamanında ve doğru bir çalışma planlamasını ilke ediniyoruz.

            Müşterilerimize güvenilir bilgi sağlamak ve mevzuata uymak için kurumsal kayıtlarımızın doğru olmasını sağlama sorumluluğumuz vardır. Kayıtlar, işlerimizin bir parçası olarak oluşturduğumuz fiziksel veya elektronik belgeleri içerir. Her zaman, verdiğimiz bilgilerin açık ve doğru olduğundan emin olmalıyız. Verileri hiçbir zaman yanlış sunamaz, tahrif edemez veya değiştiremeyiz. Bu ilkeler doğrultusunda tüm web yazılım, tasarım, seo ve e – ticaret hizmetlerini sizlere sunuyoruz.